Dažniausiai užduodami klausimai

Paprastai nereikalingas. Konteineris yra kilnojamasis daiktas. Išimtys taikomos tik specialų statusą turinčiose teritorijose (nac. parkuose ir pan.).

Konteinerį galima nukelti tiesiai ant žemės, asfalto ar pan., bet geriau jį statyti ant atramų, nes statant ant atramų jį lengviau išlyginti (pagal gulsčiuką), taip pat nepateks drėgmė esant stipriai liūčiai. Yra specialios tokiam tikslui skirtos tvirtos gumos atramos, taip pat gali būti naudojamos šaligatvio plytelės ar medinės atramos. Atramų užtenka konteinerio kampuose.

Taip, konteineris gali būti kelimas ir transportuojamas su viduje esančiais daiktais.

Pirmiausia reikia patikrinti ar konteineris stovi tiesiai (pagal gulsčiuką), prireikus galima išlyginti pasitelkus domkratą. Taip pat padeda sutepimas tepalu. Reikia periodiškai sutepti vyrius ir kitas slankiojančias metalines detales. Jei tai nepadeda (yra didelė deformacija) – reikalingas remontas.

Jei konteineris yra sandėliavimo (jūrinis)- vienas iš būdų yra užsidaryti konteinerio viduje šviesiu paros metu – skyė(-s) paprastai „šviečia”. Jei konteineris yra termoizoliuotas- toks patikrinimo būdas neįmanomas, reikalingas stogo remontas.

Jei konteineris yra nesaugomoje teritorijoje- sandėliuoti jame itin vertingus daiktus nepatartina. Su šiuolaikiniais įrankiais spynos yra įveikiamos. Konteinerio sienos yra plieninės ir tvirtos, 2mm storio. Vartai rakinami pakabinamomis spynomis (1-4 vnt priklausomai nuo modelio). Saugiau kai ant vartų yra sumontuota spynos apsauga (lock box). Ją galima sumontuoti ant bet kokio jūrinio konteinerio. Saugiausia, kai yra priemonių kompleksas: judesio apšvietimas, vaizdo kameros, signalizacija ir t.t.

Skubiais atvejais įmanomas pristatymas ir tą pačią dieną, o paprastai atvežame per 2-3 d.d.